A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новоборисівська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Звіт Новоборисівської сільської ради про звернення громадян  за I півріччя 2021 року

Дата: 19.07.2021 11:17
Кількість переглядів: 157

 GERB

У К Р А Ї Н А

Новоборисівська сільська рада

Роздільнянський  район Одеська область

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про аналіз розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Новоборисівської сільської ради за І півріччя 2021 року

 

Керуючись ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та ЗУ «Про звернення громадян» та заслухавши звіт секретаря сільської ради, виконавчий комітет  Новоборисівської сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Прийняти до відома звіт секретаря сільської ради «Про звернення громадян» за І півріччя 2021 року (додається).

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

Голова

виконавчого комітету                                                     І.О. Татарли

14.07.2021 року 

141

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 1

до рішення № 141

 від 14.07.2021 року

 

З В І Т

Новоборисівської сільської ради про звернення громадян

 за I півріччя 2021 року

 

В Новоборисівській сільській раді робота із зверненнями громадян ведеться відповідно до Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 8 лютого 2008 року №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення в органи державної влади та органи місцевого самоврядування» та інших нормативно  правових актів.

Протягом І півріччя 2021 року до Новоборисівської сільської ради надійшло 1187 звернень, що на 869 звернень більше у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. З них поштою отримано 268 звернень громадян, що на 73 звернень менше, ніж з аналогічним періодом 2020 року. На особистому прийомі до голови та працівників сільської ради звернулося 885 громадян, що на 239 звернень менше, ніж з аналогічним періодом 2020 року.

          За І півріччя до виконавчого комітету сільської ради надійшло 213 повторних звернень громадян з питань соціального захисту. Виконкомом сільської ради систематично аналізуються причини, що породжують повторні звернення громадян та звернення в вищі органи державної виконавчої влади. Невідкладно вживаються заходи щодо усунення виявлених причин.

       Найбільша кількість звернень за вказаний період, які надійшли в Новоборисівську ТГ:

 - питання аграрної політики і земельних відносин і склали 283 звернення,  у І півріччі 2020 року – 313 звернень;

- питання соціального захисту – 646 звернень, що на 63 звернень більше  ніж у І півріччі 2020 року – 583.

          В основному до виконавчого комітету Новоборисівської ТГ громадяни звертаються з сіл: Новоборисівка, Поплавка, Тятри, Мацкули, Райки, Дурбайли, Преображенка, Путилівка, Добрий Лук, Іванівка, Мигаї, Три Криниці, Залізничне, Першотравневе, Заможне, Мартове, Данилівка, Полішпакове, Наливайкове, Козакове та селища Мигаєве.

       Протягом  І півріччя 2021 року до виконавчого комітету сільської ради надійшло 348 звернень від представників пільгових категорій. З них:

 - учасників війни – 14;

 - дітей війни – 24;

 - інвалідів Великої Вітчизняної війни – 0;

 - інвалідів війни – 3;

 - учасників бойових дій – 33;

 - ветеранів праці – 5;

 - інвалідів І групи –12;

 - інвалідів ІІ групи –13;

 - інвалідів ІІІ групи – 18;

 - дітей інвалідів – 6;

 - одиноких матерів – 86;

 - матерів героїнь – 8;

 - багатодітних сімей – 102;

 - учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 9;

- осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи – 15;

         Основні питання, з якими звертаються громадяни - це земельні питання, питання соціального захисту (надання необхідного пакету документів для цільової, адресної, грошової матеріальної допомоги).

          Головою, секретарем та працівниками виконавчого комітету проводяться щотижневі особисті прийоми громадян  відповідно до графіку, затвердженого рішенням виконкому Новоборисівської сільської ради від 09.12.2020 р. № 03, № 04. Графік особистого прийому громадян розміщений на дошці об’яв сільської ради і складений таким чином, що прийом громадян і вирішення піднятих ними питань здійснюється чотири рази на тиждень.

Актуальними залишаються питання:

  • соціального захисту, надання матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення;
  • питання надання земельних ділянок, встановлення меж земельних ділянок, оформлення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства;
  • питань комунального господарства, а саме: ремонт та оновлення мереж водопостачання, підключення домогосподарств до мереж водопостачання, ремонт вуличного освітлення та ремонт доріг.

Також забезпечується прийом електронних звернень громадян через електрону пошту Новоборисівської громади novoborisivka[email protected]ukr.net, де мешканці сільської ради мають можливість у зручний для них час залишити своє електронне звернення до сільського голови та до інших посадових осіб Новоборисівської громади.

Слід зазначити, що всі звернення, які надходять на адресу сільської ради уважно розглядаються. Викладені факти ретельно перевіряються, докладаються зусилля до вирішення порушених у зверненнях питань. Головним спеціалістом-юристом забезпечено належний контроль на відповідність нормам чинного законодавства відповідей заявникам. Правова допомога з порушених питань діяльності сільської ради надається громадянам, як особисто, так і у телефонному режимі.

Особливу увагу керівництво виконавчого комітету зосереджує на невідкладному та якісному задоволенні законних запитів громадян, на недопущенні надання необґрунтованих відповідей.

Питання організації роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі голови Новоборисівської сільської ради.

Виконавчий комітет Новоборисівської сільської ради і надалі буде забезпечувати якісний розгляд звернень громадян, оперативно вирішувати порушені громадянами питання, відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

Секретар Новоборисівської сільської  ради                                  Дора ЦИМБАЛАР

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь