Створено телеграм-чат бот “Залишайся в безпеці”

Дата: 24.12.2021 15:13

Створено телеграм-чат бот “Залишайся в безпеці”

Приєднатися до чат-бота «Залишайся в безпеці».

Автори ресурсу переконані, що такий чат-бот сприятиме підвищенню рівня поінформованості суспільства про проблему торгівлі людьми та допоможе запобігати ризикованим ситуаціям. Ця програма містить багато інфографіки, розповідає про правила безпечного працевлаштування, навчання, подорожей та онлайн-спілкування. Завдяки ресурсу можна швидко знайти інформацію, як допомогти рідним чи друзям, які потрапили у сучасне рабство.

Користувачам також пропонують поглибити свої знання у сфері протидії торгівлі людьми – пройти тематичний квест та навчальний онлайн-курс.

Чат-бот «Залишайся в безпеці» було створено завдяки співпраці Львівського державного університету внутрішніх справ та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні, за сприяння Міністерства соціальної політики та Національної поліції.