З Днем людей похилого віку!

Дата: 04.10.2022 21:22

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

Цей день ? символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова вдячності за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю на благо нашого краю, доброту і мудрість.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

На території нашої громади проживає 744 особи похилого віку, які своєю працею, подвигами та  ставленням до людей є прикладом для наслідування сучасній молоді.

Нехай ця осіння пора, у яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!

Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою ? голова Новоборисівської громади Інна ТАТАРЛИ