Новини Новоборисівської сільської ради

Засідання виконавчого комітету

В  Новоборисівській  сільській  раді сьогодні пройшло чергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному обговорили  такі питання:

16:43 28.03.2024

ПЛАТФОРМА «ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ»: ШЛЯХ ДО ЕКОНОМІЧНОЇ СТІЙКОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ

ПЛАТФОРМА «ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ»: ШЛЯХ ДО ЕКОНОМІЧНОЇ СТІЙКОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ Наприкінці січня набрав чинності указ президента, яким започатковано Всеукраїнську економічну платформу «Зроблено в Україні». Створення такого майданчика для знаходження спільних рішень в умовах, коли проблема економічної стійкості для України має вирішуватися із застосуванням передусім внутрішніх резервів, є актуальним. Тож саме функціонування платформи може розкрити внутрішні резерви економіки України працювати в межах ризиків, спричинених тривалою війною, на засадах постійної комунікації, взаємодії та координації державних органів, вітчизняного бізнесу, включаючи представників релокованих підприємств, іноземних інвесторів, а також громадських об’єднань підприємців та експертів.

09:37 27.03.2024

УВАГА!!! БОТУЛІЗМ!

Основною причиною ботулізму є вживання в їжу неякісно приготовлених продуктів, що були забруднені бактеріями ботулізму.

15:05 26.03.2024

Пряма телефонна лінія

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

09:41 26.03.2024