Опорний заклад загальної середньої освіти села Новоборисівка

Профорієнтація - вкрай важлива для учнівської молоді

Що потрібно для вступу у заклади вищої освіти Національної гвардії України. Про це, і не тільки, учням старших класів Новоборисівського ОЗЗСО, розповіли представники Південного відділення комплектування НГУ. Учні з цікавістю спілкувалися з військовими, які детально розповіли про умови вступу до Національної академії Національної гвардії України, звернули увагу на те, що досить важливим при виборі військової спеціальності є розвиток фізичної підготовки і спорту. Також було надано повну інформацію про переваги та можливості, які відкриває військова служба у лавах НГУ. Сподіваємося, що і серед наших учнів будуть студенти цих престижних навчальних закладів Національної гвардії України.

09:09 05.02.2024

З Україною в серці

Сьогодні, після двох переносів через повітряні тривоги, у нашому навчальному закладі пройшов патріотичний квест "З Україною в серці", присвячений Дню Соборності

16:46 29.01.2024

Тиждень академічної доброчесності

Академічна доброчесність - це повага до інтелектуальної власності людини, чесність та порядність. Це здатність відмовитися від списування, плагіату та інших легких шляхів отримати високу, але не справедливу оцінку. Такі принципи повинні прививатися дітям змалечку. Тому у нашому навчальному закладі було оголошено тиждень академічної доброчесності. Проведено години спілкування, круглі столи, тренінги та диспути, присвячені цій темі. Адже в добу інтернету можна легко знайти та списати відповідь на будь-яке запитання. І цей фактор створює неабияку спокусу для дітей, які не надто хочуть напружуватися, здобуваючи знання самотужки.

16:38 29.01.2024

ОБІЙМИ МЕНЕ!

10 жовтня щорічно відзначається Всесвітній день психічного здоров'я. Цей день призначений зосередити увагу людей на важливості турботи про своє ментальне здоров'я, адже без здоров'я психічного немає і здоров'я фізичного.

21:00 11.10.2023

Уроки доброти

Цього тижня у нашому навчальному закладі пройшли "Уроки доброти", присвячені Всесвітньому дню тварин. Учні дізналися багато нового про своїх домашніх улюбленців та догляд за ними. Дуже важливо виховувати в дітях турботливе та доброзичливе ставлення до всіх живих створінь, адже зараз у світі так багато жорстокості. Сподіваємося, наші діти збудують майбутнє, в якому буде більше доброти та любові.

16:05 05.10.2023

З новим навчальним роком!

Веселковими барвами розпочався навчальний рік у Новоборисівському ОЗЗСО! На шкільному подвір'ї було гамірно і світло від сяючих очей та веселих усмішок. На початку свята одинадцятикласники провели маленьких першокласників на лінійку через веселкові ворота,

14:10 04.09.2023

Останній дзвоник

Сьогодні у нашій школі пролунав Останній дзвінок! Закінчився неймовірно складний навчальний рік - з дистанційним навчанням, блекаутами та повітряними тривогами. Але навіть у таких умовах наші учні здобули необхідні знання, а деякі з них навіть стали переможцями різноманітних олімпіад та конкурсів. Тож, не зважаючи на всі складнощі, ми вистояли!

14:46 01.06.2023

Випускні бувають різні!

Випускні бувають різні! Сьогодні початкова школи прощалася зі своїми найстаршими учнями. Учні четвертих класів з наступного навчального року переходять до середньої школи, залишаючи позаду перші успіхи і невдачі, та розпочинають нову сторінку своєї шкільної історії. З напутніми словами до них звернулися перші вчительки Рорбах Т.Б. та Матковська Г.А., директор школи Таранюк В.І., завуч та колишній класний керівник 4-А класу Загоренко О.Г. та майбутні класні керівники Оржеховська С.В. і Міцул Т.Й. Побажаймо ж і ми нашим юним випускникам успіхів у навчанні та мирного неба над головою!

14:45 01.06.2023

Патріотичне караоке

Після початку повномасштабного вторгнення ми почали більше слухати українську музику, з'явилися нові сучасні гурти та виконавці. Окрім того, знову стали актуальними пісні, які надихали на боротьбу наших пращурів. Деякі з них настільки полюбилися людям, що стали символом боротьби українців проти окупантів. Сьогодні у нашому навчальному закладі відбувся виховний захід "Патріотичне караоке". Його учасники не лише змогли у дружньому колі поспівати улюблені пісні, а ще й трохи більше дізнатися про їх авторів та виконавців. Закликаємо всіх слухати українську музику та дивитися україномовний контент в Інтернеті! Виженемо окупантів не лише з нашої землі, а й з наших гаджетів!

11:46 25.04.2023