Шановні жителі Новоборисівської територіальної громади!

17 квітня, в суботу,  на території нашої  громади оголошено загальний суботник. Всіх власників домогосподарств і землекористувачів закликаємо здійснити благоустрій своїх земельних ділянок - знищити бур’яни, вирубати парослі дерев, загородити свої земельні ділянки, впорядкувати та привести у належний санітарний стан прибудинкові території!

12:37 12.04.2021

Запали свічку пам'яті жертвам голодомору!

Шановні мешканці громади!   28 листопада українці всього світу відзначатимуть День пам'яті жертв Голодомору – спланованого геноциду українського народу  у 1932-1933 роках. Мільйони українців було знищено. Майже кожна родина має свою трагічну історію тих часів. Ми запрошуємо доєднатися  до флешмобу  «Запали свічку  пам'яті жертвам голодомору». В суботу 28 листопада о 16:00 кожен запалить свічку у своєму вікні, вшанувавши хвилиною мовчання пам'ять наших співвітчизників, які стали жертвами геноциду.

12:42 27.11.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

На підставі постанов № 67, 68 Новоборисівської СТВК від 02.11.2020 року та згідно ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Новоборисівська СТВК скликає першу установчу сесію Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області на 01 грудня 2020 року о 14:00.

17:21 24.11.2020