Армія відновлення

«Армія відновлення»: на виплату заробітної плати за участь у суспільно-корисних роботах профінансовано вже 196 млн грн.

12:46 21.06.2023

Мікрогранти

Майже рік тому стартував урядовий проєкт грантової підтримки бізнесу під назвою єРобота. Його основною метою є прискорення відновлення національної економіки, створення нових робочих місць, а також надання дієвої допомоги бізнесу у подоланні тяжких наслідків збройного вторгнення в Україну. Програма набирає обертів, а відтак, у людей, зацікавлених перспективою створення або розширення власного бізнесу, виникає багато запитань стосовно можливостей та умов отримання грантів, термінів підготовки й подання заявок, цільового використання коштів та створення нових робочих місць.

12:44 21.06.2023

Про вступ до Полтавського військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут

11:45 17.05.2023