Профілактично-виховна робота

Працівниками Служби у справах дітей Новоборисівської сільської ради, професійними завданнями яких  є захист інтересів дітей, системно проводиться повсякденна робота, спрямована на зміцнення інституту сім’ї,  запобіганню соціального сирітства. Так, минулого тижня начальник Служби Тетяна Ларіна спільно з сільським головою Інною Татарли та спеціалістами провели профілактично-виховну роботу, з матір’ю п’ятьох дітей , яка зловживає спиртними та алкогольними напоями. Метою бесіди є  збереження для дітей їх біологічної родини.

20:45 18.08.2023

«Мінна безпека не без ПЕКа»

В рамках виконання програм та заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності серед різних вікових груп населення, щодо небезпеки від мін та ВНП, навчання правильному поводженню з ними у небезпечних ситуаціях, Мінреінтеграції забезпечено виготовлення навчальних посібників у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт» (далі –навчальний посібник), які було розміщено в мережі Інтернет для безкоштовного завантаження за посиланнями:

08:31 25.04.2022