Сільський голова

Татарли Інна Олександрівна

Голова Новоборисівської сільської ради

Народилася  6 жовтня 1986 року на Одещині в селищі міського типу Велика Михайлівка.

Закінчивши у 2001 році  середню школу, продовжила навчання в Одеському верстатобудівному технікумі. У 2004 році отримала диплом з "Відзнакою", здобувши кваліфікацію економіста з планування.

З 2004 по 2009 роки вчилася в Одеському національному університеті імені Мечникова, де здобула вищу освіту за спеціальністю "Бухгалтерський облік та аудит".

У 2016 році закінчила  закінчила ОРІДУ НАДУ при президентові України, отримала диплом магістра державного управління.

З 2005 по 2009 роки працювала секретарем учбової частини Одеського верстатобудівного технікуму.

з 2009 по 2010 роки - землевпорядник Мигаївської сільської ради.

З 2010  по 2019 роки - сільський голова Мигаївської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області.

За роки перебування Інни Олександрівни на посаді сільського голови, Мигаївська сільська рада неодноразово визнавалася призером району та області  у номінаціях на кращий санітарний стан та благоустрій території.

22 грудня  2019 року відбулися перші вибори Новоборисівської об'єднаної територіальної громади, на яких Татарли Інну Олександрівну  обрано сільским головою.

За сумлінну працю та особистий внесок у розвиток  місцевого самоврядування Інна Олександрівна нагороджувалася  Почесними грамотами Одеської обласної ради, Великомихайлівської районної державної адміністрації та районної ради, цінними  подарунками.

Особистий прийом громадян проводиться щовівторка з 09.00 до 13. 00 та з 14.00 до 17.00. Запис на прийом за телефоном: 2-41-90.