Заклад загальної середньої освіти с. Полішпакове

Пам'ять героїв битви під Крутами

Щороку 29 січня в Україні вшановують пам'ять героїв битви під Крутами - українських студентів,які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

15:26 29.01.2024

Фотоквест

Фотоквест до міжнародного дня миру «Хочемо,щоб усі жили у мирі» під таким гаслом розпочався тиждень у нашому закладі. До виконання 1 завдання діти та вчителі підійшли творчо,використали різні підручні засоби. Головна ідея «Тижня миру» – цінувати життя, пропагувати мир, радіти кожному дню, бути вдячним тим, хто відстоює мирне небо над нашою головою.

15:05 18.09.2023

Олімпійський тиждень

Традиційно у вересні в нашому закладі пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури та спорту.

11:29 13.09.2023

З новим навчальним роком!

Перший урок - хвилюючі миті кожної дитини, батьків та вчителів. Традиційно перший урок тематичний і класні керівники закладу присвятили його нашій незламній Україні, нашим захисникам, толерантності та щасливим фактам нашої Батьківщини.

14:08 04.09.2023

Облаштування бомбосховища

Кипить робота в Полішпаківському ЗЗСО. При об'єднанні зусиль технічного персоналу, окремих батьків, вчителів, учнів, здійснюється упорядкування бомбосховища. Адже на першому місці - безпека дітей. Колектив в основному жіночий. Проте, виконуючи і жіночу і чоловічу роботу, настрій - чудовий.

14:08 21.03.2023