COVID-19 - Інформація

ПРАВДИВУ Й ВИЧЕРПНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВАКЦИНИ МОЖУТЬ НАДАТИ ТІЛЬКИ МЕДИКИ

ПРАВДИВУ Й ВИЧЕРПНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВАКЦИНИ МОЖУТЬ НАДАТИ ТІЛЬКИ МЕДИКИ Одна з причин такої недовіри – поширення неправдивої інформації щодо вакцинації. Не довіряйте неперевіреним джерелам, дотримуйтеся інформаційної гігієни. І знайте, що вакцинація – це важливий крок до збереження здоров’я і життя!

14:49 11.10.2021

ЧОМУ ВАЖЛИВО ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД COVID-19, НАВІТЬ ЯКЩО ВИ ПЕРЕХВОРІЛИ?

ЧОМУ ВАЖЛИВО ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД COVID-19, НАВІТЬ ЯКЩО ВИ ПЕРЕХВОРІЛИ? ВООЗ рекомендує вакцинуватись від COVID-19, навіть якщо ви вже перехворіли. Імунітет після перенесеної хвороби залежить індивідуально від кожного організму і невідомо скільки природній імунітет захищатиме вас.

10:24 04.10.2021

УКРАЇНЦІ, ЩЕПЛЕНІ ЗА ЗМІШАНОЮ СХЕМОЮ, МОЖУТЬ ЗГЕНЕРУВАТИ COVID-СЕРТИФІКАТ У ДІЇ

УКРАЇНЦІ, ЩЕПЛЕНІ ЗА ЗМІШАНОЮ СХЕМОЮ, МОЖУТЬ ЗГЕНЕРУВАТИ COVID-СЕРТИФІКАТ У ДІЇ Усі українці, щеплені від COVID-19, на підтвердження цього можуть згенерувати цифровий COVID-сертифікат. Це також стосується і людей, які вакцинувались за змішаною схемою, що дозволена в Україні. Наприклад, одна доза вакцини була Moderna, інша – Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Також дозволено комбінувати вакцини AstraZeneca на першу дозу та будь-яку мРНК-вакцину (Comirnaty/Pfizer-BioNTech або Moderna) на другу.

10:23 04.10.2021

ВСІ ВАКЦИНИ, СХВАЛЕНІ ВООЗ ДЛЯ ЕКСТРЕНОГО ЗАСТОСУВАННЯ, ЗАХИЩАЮТЬ ВІД ВАЖКОГО ПЕРЕБІГУ, УСКЛАДНЕНЬ ТА СМЕРТІ ВІД COVID-19 Всі вакцини, схвалені ВООЗ для екстреного застосування, захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19.

10:16 04.10.2021

ДОВІРЯЙТЕ ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНІЙ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ Якщо ви ще досі не зробили щеплення, запишіться на нього вже сьогодні. Людям, які вже хворіли на COVID-19, обов’язково потрібно вакцинуватися.

10:07 04.10.2021

ВІД НАС ЗАЛЕЖИТЬ, ЯКІ ЗАГОЛОВКИ У ЗМІ ВИ ПРОЧИТАЄТЕ ЗАВТРА

ВІД НАС ЗАЛЕЖИТЬ, ЯКІ ЗАГОЛОВКИ У ЗМІ ВИ ПРОЧИТАЄТЕ ЗАВТРА Кількість госпіталізованих від COVID-19 зростає. Хвороба все частіше завдає тяжких подальших наслідків чи випадки смерті. Проте серед госпіталізованих — 98% невакцинованих.

10:06 04.10.2021

ВАКЦИНАЦІЯ НА ОДЕЩИНІ ВІД КОРОНАВІРУСУ ТРИВАЄ

Пандемія Covid-19 наочно продемонструвала, якою може бути реальність без вакцин, і підкреслила життєво важливу роль імунобіологічних препаратів. За даними експертів Covid-19 заразив понад 185 мільйонів людей та спричинив 4 мільйони смертей у всьому світі, а Всесвітня організація охорони здоров’я класифікувала його як пандемію.

10:25 06.08.2021