Комунальний заклад "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. - заклад дошкільної освіти" с. Мигаї

ОНЛАЙН-СЕМІНАР

Комунальний заклад " Заклад загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти " с. Мигаї Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області. ОНЛАЙН - СЕМІНАР " Створення безпечних та здорових умов праці в закладах освіти Одеської області".КРАСНО ДЯКУЄМО КЕРІВНИЦТВУ ТОВ "РЕГІОНАЛЬНИЙ УЧБОВО - КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ЦЕНТР" ЗА АКТУАЛЬНИЙ ТА ЗМІСТОВНИЙ ВИКЛАД НАГАЛЬНОЇ ТЕМИ.

09:44 19.04.2022

Прощавай, букварику!

Комунальний заклад " Заклад загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти" с. Мигаї Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області. СВЯТО "ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ!" 11 ПЕРШОКЛАСНИКАМ ПРИСВОЇЛА ЗВАННЯ "ДРУГ БУКВАРИКА" ВЧИТЕЛЬКА НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ НІНА ОЛЕКСАНДРІВНА ВОЗНЯК.

11:52 31.05.2021