Комунальний заклад "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. - заклад дошкільної освіти" с. Мигаї

27.03.2023 року у Комунальному закладі "Заклад загальної середньої освіти -заклад дошкільної освіти" с.Мигаї Новоборисівської сільської ради відбувся семінар -практикум "Психолого-педагогічні механізми формування компетенцій учасників освітнього процесу". Свою педагогічну майстерність та професіоналізм показала Ковтун Олена Матвіївна, директор школи, вчителька математики та німецької мови, презентуючи відкритий бінарний урок-подорож "Координатна площина: Україна-Deutschland", все було цікаво,креативно, динамічно, зрозуміло і просто.

10:59 30.03.2023

КВЕСТ

Мигаївський ЗЗСО - ЗДО. Математика.6 клас. 14 БЕРЕЗНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСЛА "ПІ". КВЕСТ " З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ПІ!".

15:46 15.03.2023

ОНЛАЙН-СЕМІНАР

Комунальний заклад " Заклад загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти " с. Мигаї Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області. ОНЛАЙН - СЕМІНАР " Створення безпечних та здорових умов праці в закладах освіти Одеської області".КРАСНО ДЯКУЄМО КЕРІВНИЦТВУ ТОВ "РЕГІОНАЛЬНИЙ УЧБОВО - КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ЦЕНТР" ЗА АКТУАЛЬНИЙ ТА ЗМІСТОВНИЙ ВИКЛАД НАГАЛЬНОЇ ТЕМИ.

09:44 19.04.2022

Прощавай, букварику!

Комунальний заклад " Заклад загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти" с. Мигаї Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області. СВЯТО "ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ!" 11 ПЕРШОКЛАСНИКАМ ПРИСВОЇЛА ЗВАННЯ "ДРУГ БУКВАРИКА" ВЧИТЕЛЬКА НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ НІНА ОЛЕКСАНДРІВНА ВОЗНЯК.

11:52 31.05.2021