Звіти депутатів

Звіт депутатів фракціії ПП «Слуга Народу» в Новоборисівській сілській раді за 2022 рік

До складу фракції ПП «Слуга Народу» входить чотири депутата. Голова фракції: Шершенюк С.І. – директор ТОВ «Дружба народів»; члени фракції: Золотогурський О.М. – підприємець, Возняк Н.О. – вчитель ЗЗСО -ЗДО с. Мигаї Новоборисівської сільської ради, Цимбалар Д.К. – секретар сільської ради.

У своїй діяльності фракція ПП «Слуга народу» в Новоборисівській сільській раді керуються Конституцією України, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про статус депутатів місцевих рад", Регламентом роботи Новоборисівської сільської ради та іншими нормативно-правовими актами, які визначають порядок діяльність депутатів та ради.

Нас, як депутатів фракції цікавлять шляхи наповнення бюджету сільської ради, ефективність використання коштів, земельних ділянок, питання транспортного сполучення між селами громади.

Депутати фракції представленні в трьох постійних комісіях сільської ради: Шершенюк С.І. – голова комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою; Зологурський О.М. – член комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту; Возняк Н.О. – член комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва. Цимбалар Д.К. – була обрана на посаду секретаря ради.

З початку скликання ми були присутніми на більшості пленарних засіданнях сільської ради. На пленарних засіданнях разом з іншими депутатами обговорювали основні проблеми Новоборисівської громади, розглядали проекти рішень та приймали важливі рішення щодо розвитку нашої громади.

Оскільки наш звітній рік майже розпочався з повномасштабного вторгнення рф на територію України, то одними з найважливіших питань за які проголосувала наша фракція це: Про затвердження Програми «Територіальна оборона», Про визнання російської федерації державою – агресором, Про перейменування назви вулиць у Новоборисівській територіальній громаді». Також було підтримано одноголосно проект рішення «Про звернення до урядів країн-членів НАТО, Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, послів усіх держав світу щодо необхідності закриття неба над Україною».

На жаль, війна внесла корективи у наше повсякденне життя. З перших днів війни , ми як депутати фракції ПП «Слуга народу» долучалися до волонтерської діяльності, неодноразово надавали і надаємо фінансову та матеріальну допомогу ЗСУ, але про це не можемо написати, бо розуміємо до чого може привести недотримання інформаційної гігієни.

Протягом 2022 року приймали активну участь в заходах, приурочених державним, релігійним святам, що проходили на території громади, зокрема у благодійних ярмарках на підтримку ЗСУ. Діяльність депутатів фракції «СЛУГА НАРОДУ», спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах наших депутатських повноважень, наданих нам чинним законодавством України. Намагаємось весь час працювати так, щоб виправдати довіру виборців, а головне, дійсно змінювати на краще життя нашої громади.

Ми, як депутати фракції постійно підтримуємо зв'язок з виборцями, проводимо прийом, розглядаємо їхні звернення та заяви, оскільки вважаємо, що налагодження конструктивного діалогу сприяє вирішенню проблемних питань. Вирішуючи проблемні питання мешканців населених пунктів громади, співпрацюємо в першу чергу з сільським головою, з депутатами сільської ради, зі старостами населених пунктів.

Війна стала справжнім викликом для сфери соціального захисту України. Особливо вона зачепила найбільш вразливі категорії населення. Велику увагу приділяємо соціально незахищеним верствам населення. Важливою була допомога внутрішньо переміщенним особам, які втікаючи від війни, яку принесла нам росія, знайшли прихисток у нашій громаді. Всі ми разом допомагали переселенцям облаштовувати їх побут, допомогали з харчуванням, шукали допомогу від різних організацій аби люди, які опинилися у скруті були забезпеченні всім необхідним.

Прикладаємо максимальні зусилля для захисту України, аби зберегти її цілісність та надалі робити її міцною та самодостатньої державою.

Воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати! Перемога за нами ! Все буде Україна! Слава ЗСУ! Слава Україні! .

Фракція ПП «СЛУГА НАРОДУ» в Новоборисівській сілській раді              Ігор ШЕРШЕНЮК

Олександр ЗОЛОТОГУРСЬКИЙ

Ніна ВОЗНЯК