Заклад загальної середньої освіти с. Першотравневе

ДЕНЬ ЗЕМЛІ

ЗЗСО с.Першотравневе Щороку 22 квітня жителі нашої планети відзначають ДЕНЬ ЗЕМЛІ. Учні 2 класу разом зі своєю вчителькою Георгієвою Т.І. долучилися до святкування Всесвітнього дня Землі. Було проведено урок - мандрівка планетою Земля. " Земля - наш рідний дім, нам жити в нім"... Було дуже цікаво та повчально.

11:58 25.04.2023

Костенківські читання

Сьогодні в Першотравневій школі відбувся поетичний бомонд-Костенківські читання.

08:49 20.03.2023

Обласна Спартакіада

17.02.23 у смт. Красні Окни відбулисся фінальні змагання тенісистів " Обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти 2022-2023н.р."Нашу громаду представляли учні Першотравневого ЗЗСО Умніков Вадим, Скибенюк Михайло та Умнікова Віталіна, юні спортсмени впевнено перемогли. Молодці! Пишаємося вами! Так тримати!

16:18 15.03.2023

День Перемоги!

8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

15:50 11.05.2021