Костенківські читання

Дата: 20.03.2023 08:49

Возможно, это изображение 12 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 12 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещенииСьогодні в Першотравневій школі відбувся поетичний бомонд-Костенківські читання.

Гостей вітали учні школи.

Поетична спадщина Л. В. Костенко - неоцінений і геніальний скарб української літератури.

Улюблені вірші поетеси читали учителі та директори шкіл Новоборисівської громади, сама голова громади Татарли І О., начальник відділу освіти Левченко О. В.

Приємно порадували виконанням пісень на слова Л. КОСТЕНКО Чайка Л. В., бухгалтер відділу освіти Загороднюк Л.В.

Незвичайним був образ Марусі Чурай, який створила Сахно Г. І., цікаво презентувала маловідому поезію Л. Костенко Толмачевська Т.С.

Воістину: поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі.

Возможно, это изображение 9 человек, люди стоят и в помещении