Першотравневий старостинський округ

Село Першотравневе засноване у 1923 році. Площа села 0,6 км2. Село Мартове засноване у 1929 році. Площа села 0,9 км2. Село Заможне засноване у 1929 році.  Площа села 0,54 км2.  Село Данилівка засноване у 1927 році.  Площа -  0,78 км2. Тут народився народний депутат - Варбанець Іван Михайлович. Станом на 01.09.1946 року села входили в склад Благоївської сільської ради Цебриківського району. На 01.05.1967 р. села входили до складу Петрівської сільської ради. Рішенням від 25.11.1991 року у Великомихайлівському районі утворено Першотравневу сільську раду з центром в селі Першотравневе і сільська рада підпорядкувала с. Благоєве, Данилівка і Незаможник. Сільська рада була підпорядкована до 17 липня 2020 року Великомихайлівському району, який був ліквідований.