Полішпаківський старостинський округ

Станом на 1 вересня 1946 року до складу Підколінської сільської ради, яка була частиною Цебриківського району, входили: с. Козакове, с. Підколінне, с. Наливайкове.

У 1962 році Петрівська сільська рада увійшла до складу Роздільнянського району.

В 1965 році сільрада була передана зі складу Роздільнянського району до Великомихайлівського.

На 1 травня 1967 року до складу Петрівська сільської Ради входили: с. Петрівське, с. Благоєве, с. Данилівка, с. Козакове, с. Наливайкове, с. Незаможник, с. Першотравневе, с. Підколінне. На території сільради було 2 колгоспи: імені Димитрова (господарський центр — Першотравневе) та «Україна» (Підколінне).

Станом на 1 січня 1978 року на території сільради існував колгосп «Дружба народів» (господарський центр — Петрівське).

Одеська обласна рада народних депутатів рішенням від 25 листопада 1991 року у Великомихайлівському районі утворила Першотравневу сільраду з центром в селі Першотравневе і сільській раді підпорядкувала села Благоєве, Данилівка і Незаможник Петрівської сільради.

В 2016 році сесією Петрівської сільської ради перейменували «Петрівську сільську раду Великомихайлівського району Одеської області» у «Полішпаківську сільську раду Великомихайлівського району Одеської області».

Сільській раді були підпорядковані населені пункти: