Сім'я та молодь

Профілактична робота стосовно належного виховання дітей

10 липня 2022 року фахівцями відділом сім’ї, молоді та соціального захисту населення Новоборисівської сільської ради, спеціалістами  служби у справах дітей Новоборисівської сільської ради, фахівцями із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Новоборисівської сільської ради, поліцейським офіцером громади, старшим  інспектором ювенальної превенції  Великомихайлівського відділу  поліції  Роздільнянського ГУМП в Одеській області відбувся плановий об’їзд родин, які потребують сторонньої допомоги.    Метою заходу є раннє виявлення сімей, які мають ризик потрапити в складні життєві обставини  та проведення обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також  вивчення можливих шляхів вирішення конкретних питань та посильної допомоги з боку органу місцевого самоврядування.

09:27 12.08.2022

Допомога по утриманню дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг. Для вашої зручності підготували добірку держпослуг, які пов’язані з виплатами на утримання дітей.

09:03 16.11.2021

Насильство в сім'ї

Насильство  в  сім’ї  є однією з найбільш розповсюджених   форм порушення прав людини. У більшості   випадків   протиправні  дії  проти  когось  із  членів родини  супроводжуються  актами   агресії, приниження та жорстокої  поведінки.

15:11 14.05.2021