Розпорядження про створення мобільних груп

Дата: 25.03.2020 15:37

Новоборисівська сільська  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

Новоборисівського сільського голови

«25» березня 2020 р.                                                         №  53

Про створення мобільних груп

На виконання Закону України від 17.03.2020 року « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) , постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (в редакції від 16.03.2020 року):

1. Створити мобільні групи для перевірки виконання вимог щодо заборони роботи окремих суб’єктів господарювання на час запровадження карантину на території Новоборисівської обєднаної громади,  до 03.04.2020 року в складі:

Комарницький Богдан Іванович – заступник Новоборисівського сільського голови;

Янов Дмитро Анатолійович – представник поліції

Демчишин Павло Олександрович – головний спеціаліст – юрист Новоборисівської сільської ради.

Старости сільських рад

2. Мобільній групі проводити рейди перевірок дотримання суб’єктами господарювання обмежень передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

3. У випадку виявлення порушень карантинного режиму представникам Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області,  складати протоколи про адміністративні правопорушення за ст.443 КУпАП.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Новоборисівській сільський голова                                                            І.О.Татарли

Новоборисівська сільська  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

Новоборисівського сільського голови

«25» березня 2020 р.                                                          № 54

Про створення мобільних груп

1. Створити мобільні групи для роботи з одиноко проживаючими громадянами похилого віку, особами з інвалідністю в умовах підвищеного ризику та самоїзоляції на час запровадження карантину,  до 03.04.2020 року в складі:

Група №1.

Комарницький Богдан Іванович – заступник Новоборисівського сільського голови;

Коммунішина Олена Юліанівна – спеціаліст з військового обліку та обліку населення Новоборисівської сільської ради;

Худан Тетяна Павлівна - представник територіального центру соціального обслуговування

Скляренко Андрій Васильович – представник поліції

Суховецька Ганна Миколаївна – Медична сестра амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Новоборисівка

Група №2

Шпитко Ірина Миколаївна – землевпорядник Мигаївської сільської ради

Возняк Ніна Олександрівна – депутат Новоборисівської сільської ради

Чеботаренко Андрій Олександрович – депутат Великомихайлівської районної ради

Група №3

Драндар Георгій Михайлович – староста Першотравневої сільської ради

Блащук Надія Володимирівна – завідуюча ФП с. Першотравневе

Шмаленко Альбіна Володимирівна – соцпрацівник

Група №4

Шпаковський Микола Петрович – староста Нолішпаківської сільської ради

Гуренко Тетяна Василівна – завідуюча ФП

Ларіна Тетяна Данилівна – депутат Новоборисівської сільської ради

2.  Мобільним групам:

- здійснювати обхід зазначеної категорії громадян та скласти відповідні списки.

- провести індивідуальну інформаційно-роз’яснювальну роботу з кожним щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню короно вірусною інфекцією та її проявів,забезпечити пам’ятками з рекомендаціями дій та контактними номерами телефонів медичних та соціальних закладів, відповідальних осіб.

- зясувати потребу у продуктах харчування, життєво необхідних ліках, засобах особистої гігієни тощо та забезпечити необхідним згідно з потребою

- на час карантину забезпечити постійний моніторинг потреб відповідних категорій осіб

- надавати інформацію про проведену роботу Новоборисівській сільській раді два рази на тиждень.

-в разі виникнення позаштатних ситуацій інформувати негайно.

- окремо виявляти та повідомляти сільську раду  про осіб які прибули із за кордону та мешкають на території Новоборисівської сільської ради.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника сільського голови Комарницького Б.І.

Новоборисівській сільський голова                                                                І.О.Татарли