Про утворення штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Дата: 01.04.2020 16:39

Новоборисівська сільська  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

Новоборисівського сільського голови

«01» квітня 2020р.                                                         № 63

Про утворення штабу з ліквідації

наслідків надзвичайної ситуації

Відповідно до статей 75,76 Кодексу цивільного захисту України», постанови КМУ від 11.03.2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID -19» на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби» керуючись пп. 1,2,7,20 ч.4 ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення безпосередньої організації та координації робіт із ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної з поширенням на території Одеської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:

1.Утворити штаб з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня пов’язаної з поширенням на території Одеської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та затвердити його склад згідно з додатком.

2.Призначити начальником штабу заступника Новоборисівського сільського голови Комарницького Б.І.

3.Місцем розгортання штабу визначити адміністративний будинок Новоборисівської сільської ради за адресою: Одеська область, Великомихайлівський район, с.Новоборисівка, вул. Центральна 21.

3. В своїй роботі штабу керуватися Положенням про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, затвердженим Наказом Міністерства Внутрішніх Справ № 1406 від 26.12.2014р.

4.Начальнику Штабу з НС забезпечити його роботу у цілодобовому режимі.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Новоборисівський сільський голова                                                       Інна ТАТАРЛИ