Розпорядження про підготовку до засідання чергової сесії

Дата: 02.04.2020 12:40

НОВОБОРИСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВЕЛИКОМИХАЙЛІВСЬКИЙ РАЙОН ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

Про підготовку до засідання чергової

четвертої сесії Новоборисівської сільської ради

сьомого скликання

Відповідно до статті 42 п. 8, 9 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою підготовки проведення чергового засідання четвертої сесії Новоборисівської сільської ради:

1. Скликати депутатів для проведення засідання чергової четвертої сесії Новоборисівської сільської ради орієнтовно 3 квітня 2020 року.

1. Рекомендувати для включення до порядку денного четвертої сесії Новоборисівської сільської ради питання згідно з додатком № 1.

1. Для попереднього розгляду питань порядку денного сесії призначити засідання постійних комісій сільської ради на 3 квітня 2020 року о 12.00 годині в Новоборисівській сільській раді за адресою: с.  Новоборисівка, вул. Центральна, 21.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                      І.О.Татарли

02.04.2020 року

Додаток № 1

до розпорядження сільського голови

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін  та доповнень до рішення сільської ради № 454-VІІ від 20.12.2019 року «Про сільський бюджет Новоборисівської сільської ради на 2020 рік».
  2. Про внесення змін  та доповнень до рішення сільської ради № 446-VIІ від 20.12.2019 року «Про сільський бюджет Мигаївської сільської ради на 2020 рік».
  3. Про внесення змін  та доповнень до рішення сільської ради № 300-VІІ від 13.12.2019 року «Про сільський бюджет Полішпаківської сільської ради на 2020 рік».
  4. Про внесення змін  та доповнень до рішення сільської ради № 391-VІІ від 19.12.2019 року «Про сільський бюджет  Першотравневої сільської ради на 2020 рік».
  5. Про затвердження генеральних планів населених пунктів: села Мигаї, селища Мигаєве  Великомихайлівського району Одеської області.
  6. Про розгляд земельних питань.
  7. Про звіт КП «Мрія – В-Кут» за І квартал 2020 року.

Сільський голова                                                                                  І.О. Татарли