ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 16.04.2020 09:47

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 13

позачергового засідання комісії  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації від 14 квітня 2020 року

Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Одеської області

З метою протидії поширенню корона вірусної хвороби COVID-19 та у зв’язку  з наближенням Великодніх свят, керуючись статтею 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  статтями 30, 40 Закону України «Про забезпечення санітарного  та епідемічного благополуччя населення» та на виконання подання Головного державного санітарного лікаря Одеської області від 14.04.2020 року № 06/872 комісія

ВИРІШИЛА:

1. Райдержадміністраціям, селищним, сільським, міським  радам:
    1. Запровадити комплекс обмежувальних протиепідемічних заходів на території області, тимчасово заборонити функціонування продовольчих ринків.

Негайно

До особливого розпорядження

1. Рекомендувати запровадити, відповідно до законодавства, додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, зокрема щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год.00 хв. суботи до 6 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 13.00 год. 00 хв. 18 квітня 2020 року).
  1. Рекомендувати керівникам релігійних організацій усіх віросповідань на території області:
    1. Запровадити проведення онлайн-трансляцію (мережа Інтернет, телебачення, тощо) богослужінь для населення.

Під час Великодніх свят

1. При здійсненні богослужінь слідкувати за дотриманням дистанції, уникати безпосереднього контакту між віруючими, виходячи з того, що на одну особу має припадати не менше  5 кв. м площі церковної споруди. У храмах не може перебувати більше 10 осіб. Усі присутні у храмі мають бути в засобах індивідуального захисту (маски, респіратори).

Під час Великодніх свят

1. Обмежити доступ до храмів та церков, що розташовані на території Одеської області, для їх відвідування громадянами.

5. Головам райдержадміністрацій, сільським, селищним, міським головам обмежити  доступ громадян до кладовищ та перенести поминальні дні після Великодня і вчинення заупокійних молитов на Троїцьку батьківську поминальну суботу, яка відбудеться 6 червня 2020 року згідно  з п.3 Рішення Священного Синоду Української  Православної Церкви від 09 квітня 2020 року.