Оголошення!

Дата: 17.04.2020 12:46

Великомихайлівського району Одеської області

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ               БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

67121, Одеська область, Великомихайлівський район, с. Новоборисівка, вул. Центральна, 21,

тел.  (048 59) 2-41-90, E-mail: novoborisivka2016@ukr.net. Код ЄДРПОУ 04378304

№ ____ від _______ 2020 р.

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій сільської ради

Головував:  голова Новоборисівської сільської ради Татарли І. О.

Присутні: члени комісії (за окремим списком).

Слухали: «Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів на території району для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Епідемічна ситуація із захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 на території Одеської області залишається неблагополучною. Ареал розповсюдження інфекції збільшився до 13 адміністративних територій. Загальна кількість хворих з амбулаторно підтвердженим діагнозом становить 69 випадків, у тому числі 1 летальний.

З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та у зв'язку з наближенням Великодніх свят, керуючись статтею 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статтями 30, 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та на виконання подання Головного державного санітарного лікаря Одеської області від 14.04.2020 №06/872.

Враховуючи протокольне рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 14.04.2020 року №13 «Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Одеської області», комісія

ВИРІШИЛА:

1. Запровадити комплекс обмежувальних протиепідемічних заходів на території району, тимчасово заборонити функціонування продовольчих ринків.

Негайно

До особливого розпорядження

1.1. Рекомендувати запровадити, відповідно до законодавства, додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, зокрема щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період вихідних і святкових днів                                          (з 13 год. 00 хв. суботи до 6 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 13 год. 00 хв. 18 квітня 2020 року).

1.2. Обмежити доступ громадян до кладовищ та перенести поминальні дні після Великодня і вчинення заупокійних молитов на Троїцьку батьківську поминальну суботу, яка відбудеться 6 червня 2020 року згідно з п.3 Рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 09 квітня 2020 року.

На період проведення карантинних заходів

1.3. Спільно з Великомихайлівським відділенням поліції Роздільнянського відділу поліції ГУ НП в Одеській області (Славінський В.А.), Великомихайлівським районним сектором ГУ ДСНС України в Одеській області (Юрін В.М.) посилити профілактично-роз'яснювальну роботу серед населення щодо дотримання обмежувальних заходів, правил поведінки та профілактики коронавірусної інфекції.

Під час Великодніх свят

2. Рекомендувати керівникам релігійних організацій усіх віросповідань на території Великомихайлівського району:

2.1. Запровадити проведення онлайн-трансляцію (мережа Інтернет, телебачення тощо) богослужінь для населення.

Під час Великодніх свят

2.2. При здійсненні богослужінь слідкувати за дотриманням дистанції, уникати безпосереднього контакту між віруючими, виходячи з того, що на одну особу має припадати не менше 5 кв.м площі церковної споруди. У храмах не може перебувати більше 10 осіб. Усі присутні у храмі мають бути в засобах індивідуального захисту (маски, респіратори).

Під час Великодніх свят

2.3. Обмежити доступ до храмів та церков, що розташовані на території району, для їх відвідування громадянами.

На період проведення карантинних заходів

Постійно

3. Затвердити зразок бланку - інформаційна згода особи на проведення протиепідемічних та/або профілактичних заходів (форма додається).

Голова Новоборисівської сільської ради,

голова комісії                                                                                 Інна ТАТАРЛИ

Секретар комісії                                                                              Дора ЦИМБАЛАР