ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ

Дата: 04.05.2020 16:17

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ РАЙОНУ!
За дорученням Одеської обласної державної адміністрації Великомихайлівська райдержадміністрація проводить роботу щодо допомоги аграріям району по відшкодуванню збитків врожаю-2020 року, в зв'язку з посухою.
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства готує проект постанови щодо виділення коштів у вигляді дотації на гектар площ посівів, що загинули. Тому давайте пришвидшимось й активно почнемо готувати відповідні пакети документів. Перше, що вам потрібно - надати до райдержадміністрації акт обстеження посівів. Далі акт буде розглянуто на засіданні комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації. Цей акт вам буде потрібен для подання до Держстату для корегування площ, а також для можливості звернення голови райдержадміністрації до Одеської обласної державної адміністрації про виділення коштів з резервного фонду бюджету.
Крім того, вам потрібно також здійснити розрахунок збитків, нанесених посухою вашому господарству (складається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 175), а також надати:
- довідку Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів;
- довідку страхової компанії про суму страхового відшкодування або пояснення про причини непроведення страхування;
- документи з Одеської регіональної торгово-промислової палати.
З питань отримання додаткової інформації звертатися до адміністрації.