Розпорядження про підготовку до засідання чергової сесії

Дата: 05.05.2020 12:49

НОВОБОРИСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВЕЛИКОМИХАЙЛІВСЬКИЙ РАЙОН ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05 травня 2020 року                                                                               № 83

Про підготовку до засідання позачергової

п’ятої сесії Новоборисівської сільської ради

сьомого скликання

Відповідно до статті 42 п. 8, 9 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою підготовки проведення позачергового засідання п’ятої сесії Новоборисівської сільської ради:

1. Скликати депутатів для проведення засідання почергової п’ятої сесії Новоборисівської сільської ради орієнтовно 15 травня 2020 року.

1. Рекомендувати для включення до порядку денного п’ятої сесії Новоборисівської сільської ради питання згідно з додатком № 1.

1. Для попереднього розгляду питань порядку денного сесії призначити засідання постійних комісій сільської ради на 15 травня 2020 року о 12.00 годині в Новоборисівській сільській раді за адресою: с.  Новоборисівка, вул. Центральна, 21.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                      І.О.Татарли

Додаток № 1

до розпорядження сільського голови

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про виконання сільського бюджету Новоборисівської сільської ради за І квартал 2020 року.
  2. Про виконання сільського бюджету Мигаївської сільської ради за І квартал 2020 року.
  3. Про виконання сільського бюджету Першотравневої сільської ради за І квартал 2020 року.
  4. Про виконання сільського бюджету Полішпаківської сільської ради за І квартал 2020 року.
  5. Про введення до штатного розпису Новоборисівського БК посаду керівника народного вокального ансамблю «Горлиця » на 0,5 ставки.
  6. Про внесення змін до Програми цільової соціальної підтримки населення «Захист та турбота» на 2020 рік по Першотравневій сільській раді Великомихайлівського району Одеської області, затвердженої рішенням Першотравневої сільської ради № 392-VII від 19.12.2020 року.
  7. Про надання відпустки сільському голові Татарли Інні Олександрівні.
  8. Про розгляд заяви заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Комарницького Богдана Івановича.
  9. Про заборону використання питної води з системи централізованого водопостачання для зрощування (поливу).
  10. Про присвоєння чергового рангу посадової особи органів місцевого самоврядування секретарю Новоборисівської сільської ради.
  11. Про розгляд земельних питань.

Сільський голова                                                                                  І.О. Татарли