Вітання голови РДА Олександра Дем'яненка з Днем Європи в Україні!

Дата: 15.05.2020 15:53

Шановні жителі району!

Сердечно вітаю вас із Днем Європи!

Цього дня ми маємо чудову нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку Об’єднаної Європи.

За останні роки Україна зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства, а прагнення до кращого рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило прозахідний вибір нашої країни.

Впевнений, що незважаючи на всі перепони і труднощі,  Україна стане повноправним членом  європейських структур!

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

Щиро бажаю всім миру, добробуту, здійснення всіх мрій та незламної віри в світле майбутнє України!

Голова районної

державної адміністрації                                                                             Олександр ДЕМ’ЯНЕНКО