УВАГА!!! УВАГА!!! КОНКУРС!!!

Дата: 01.07.2020 14:25

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!!
Шановні жителі об’єднаної громади!!!
Виконком та адміністративний корпус Новоборисівської ОТГ, з метою збереження українських звичаїв і традицій, розвитку та збагаченню світогляду, створенню позитивного емоційного настрою під час пандемії, оголошує фотоконкурс для мешканців громади "Заплету віночок на щастя, на долю", присвячений святу Івана Купала.
Ви можете надсилати будь-які світлини, де ви у віночку, який до того ж, є прикрасою для дівчат і водночас національним символом.
Як взяти участь? Вам потрібно просто завантажити свої світлини на сторінку Новоборисівської об'єднаної територіальної громади в коментарях під цією публікацією (обов’язково потрібно вказати ваше прізвище та ім’я, населений пункт, де ви проживаєте).
Початок оголошуємо сьогодні, 1 липня. Завантажити їх можна до 7 липня 2020 року.
Учасник, який набере найбільшу кількість голосів отримає визнання та подарунок!