ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НОВОБОРИСІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 03.08.2020 11:18

Працівниками комунального підприємства «Мрія-В-Кут» проводяться роботи по скошуванню трави на прилеглих  територіях та всередині кладовищ.  Велике прохання обробляти індивідуально   місця поховань ваших родичів!

Додатково повідомляємо, що відповідно до Закону України "Про поховання та похоронну справу", зокрема відповідно до ст. 30 - "Утримання в належному естетичному та санітарному стані могил, місць родинного поховання, колумбарних ніш, намогильних споруд і склепів здійснюється відповідно їх користувачами (власниками) за рахунок власних коштів".

Просимо шанобливо ставитися один до одного та до місць останнього спочинку наших рідних та близьких! При прибиранні могил не забувайте виносити сміття у спеціально відведені для цього місця.

Дякуємо за розуміння                                         Адміністрація Новоборисівської сільської ради