30 вересня - День усиновлення в Україні! Привітання голови районної державної адміністрації Олександра ДЕМ'ЯНЕНКА!

Дата: 30.09.2020 16:43

Шановні жителі Великомихайлівщини, дорогі друзі!

Щороку День усиновлення в Україні, який припадає на 30 вересня, ми відзначаємо разом з християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, які стали прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові та вірності.

Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.

Щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників!

Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення.

Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви – люди з неймовірно великим і щирим серцем!!!

Бажаю вам і вашим дітям міцного здоров’я, щастя та сімейного благополуччя на довгі роки!

Голова районної

державної адміністрації                                                              Олександр ДЕМ'ЯНЕНКО