14 жовтня - День захисника України!

Дата: 13.10.2020 10:36

Щорічно, 14 жовтня, Україна відзначає одне зі своїх головних державних свят — День захисника України. Окрім того, цього дня ми також відзначаємо православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва та річницю створення Української повстанської армії.

Свято, День захисника України, встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Цього жовтневого дня Україна вшановує як сучасних оборонців, які відстоюють територіальну цілісність Батьківщини у війні з російським агресором, так і згадує героїв різних епох нашої історії.

Загалом це день, коли необхідно згадати полеглих воїнів, а також подякувати всім тим громадянам, які присвятили життя захисту української держави.

Слава захисникам! Вічна пам'ять героям!