Про початок опалювального сезону 2020-2021 років у населених пунктах Новоборисівської сільської об’єднаної територіальної громади

Дата: 19.10.2020 11:58

Великомихайлівського району Одеської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про початок опалювального сезону  2020-2021 років у населених пунктах Новоборисівської сільської об’єднаної територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, Правил підготовки  теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 31 грудня 2008 року № 1310/16001, та розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 09.10.2020 року № 704 «Питання опалювального сезону 2020-2021 років у населених пунктах Одеської області», з метою забезпечення на території громади своєчасного опалювального сезону, підтримки необхідного температурного режиму та запобігання масовим захворюванням населення:

1. Розпочати з 16 жовтня опалювальний сезон 2020-2021 років для закладів культури у населених пунктах громади та  дошкільного закладу «Теремок», при збереженні середньодобової температури зовнішнього повітря +8° С протягом трьох діб.
  2. Рекомендувати закладам культури у населених пунктах громади, дошкільного закладу «Теремок», на балансі яких знаходяться котельні, топкові, розпочати опалювальний сезон 2020-2021 років раніше, з метою дотримання повітряно-температурного режиму відповідно до державних санітарних норм і правил.
  3. Рекомендувати керівникам установ забезпечити постійний контроль за раціональним використанням твердого палива, в разі підвищення середньодобової температури повітря в період опалювального сезону +8° С обмеження роботи котелень та топкових.

4. Контроль  за виконанням  даного розпорядження  залишаю  за собою.

Сільський  голова                                                 Інна  ТАТАРЛИ

15.10.2020 року