A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новоборисівська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Положення про сектор з земельних питань Новоборисівської сільської ради

Дата: 19.02.2021 13:14
Кількість переглядів: 351

 

УКРАЇНА

Новоборисівська сільська рада

Роздільнянського району Одеської області

ІV сесія VIІI скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

29 січня 2021 року                                                                 № 86VIІI

 

Про затвердження Положення про сектор з земельних питань Новоборисівської сільської ради

 

Керуючись пунктами 5, 6 частини першої  статті 26, частиною першою статті 54, 40, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі структури апарату  Новоборисівської сільської ради, Новоборисівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про про сектор з земельних питань Новоборисівської   сільської ради (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію  з питань земельних відносин,  природокористування, планування території,  будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища  та благоустрою.

 

Сільський голова                                                             Інна ТАТАРЛИ

 

 

ЗАТВЕРДЖЕННО

 рішенням сільської ради

 № 86 – VIIІ від 29.01.2021року

 

Сільський голова _______________ Інна ТАТАРЛИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про сектор з земельних питань

Новоборисівської сільської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Новоборисівка

 

2021 рік

 

 

І. Загальні положення

1.1. Сектор з земельних Новборисівської сільської ради  (далі – Сектор) є структурним підрозділом сільської ради, який утворюється сільською радою, є підзвітним і підконтрольним сільській раді, що його утворила, підпорядковується виконавчому комітету сільської ради і сільському голові

1.2.  Положення про сектор затверджується сільською радою.

1.3. Сектор здійснює повноваження щодо реалізації земельного законодавства на території Новоборисівської  сільської ради та керується у своїй діяльності Конституцією України, законами України, Земельним кодексом України, законами України «Про оренду землі», «Про землеустрій», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання і протидії корупціх», «Про звернення громадян», постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Ноавоборисівської   сільської  ради і виконавчого комітету, розпорядженнями сільського голови, цим Положення іншими нормативними актами, що застосовуються у галузі земельних відносин.

1.4. Юридична адреса : 67121, Одеська область, с. Новоборисівка, вулиця Лермонтова, 3.

1.5. Код виду економічної діяльності: 84.11-Державне управління загального характеру.

1.6. Посадові особи, що працюють у Секторі, є посадовими особами місцевого самоврядування, відповідно до цього  Положення мають посадові провноваженняя щодо здійснення організаційно-розпорядчої та  консультативно-дорадчих функцій і отримують заробітну плату за рахунок сільського бюджету.

1.7. Сектор утримується за рахунок сільського бюджету і не є юридичною особою.

1.8. Положення про Сектор затверджується сількою радою.

19. Реорганізаці, ліквідація сектору проводитимуться проводиться за рішення сільського голови в порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

ІІ. Основні завдання Сектору

  1. Забезпечення реалізації повноважень Новоборисівськкої сільської ради у галузі земельних відносин відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативних актів України.
  2. Організація роботи щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативних актів України.
  3. Основні функції Сектору:
   1. Розгляд заяв, звернень і скарг громадян щодо передачі у власність, оренду, продажу, передачі у постійне користування, вилучення, викупу земельних ділянок та інших питань регулювання земельних відносин.
   2. Розробка проектів рішень сільської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови з питань, віднесених до компетенції Сектору.
   3. Участь у засіданнях сесій сільської ради та її виконавчого комітету, нарадах, що проводяться сільським головою, а також в тих, що проводяться в сільській раді  з питань, віднесених до компетенції Сектору.
   4. Участь в роботі постійної депутатської комісії сільської ради зз питань земельних відносин,  природокористування, планування території,  будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища  та благоустрою.
   5. Підготовка договорів оренди землі. Надання пропозицій щодо внесення змін та доповнень до договорів оренди земельних ділянок.
   6. Ведення обліку договорів оренди земельних ділянок.
   7. Здійснення контролю за виконанням рішень сільської ради в тій частині, що стосується додержання строків укладання договорів оренди землі.
   8. Взаємодія з державними органами щодо справляння плати за землю згідно укладених договорів оренди землі для забезпечення надходжень від плати за землю.
   9. Здійснення контролю за виконанням зобов’язань по договорах оренди земельних ділянок комунальної власності Новоборисівської сільської ради  .
   10. Здійснення підготовки та проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки експертної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться в комунальній власності.
   11. Здійснення підготовки та укладання договорів про сплату авансового внеску в рахунок оплати вартості земельної ділянки.
   12. Підготовка та укладання договорів про виконання робіт суб’єктів оціночної діяльності для розробки експертної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться в комунальній власності.
   13. Підготовка необхідних документів для проведення земельних торгів, відповідно до Земельного кодексу України.
   14. Підготовка графіків розрахунків сум сплати щодо продажу земельних ділянок із розстроченням платежу.
   15. Прийняття участі у підготовці та прийнятті регуляторного акту (рішення щодо ставок земельного податку та наданих пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особам) на відповідний фінансовий рік у встановленому законом порядку.
   16. Надання щомісячної та щорічної інформації до контролюючому органу переліки орендарів, з якими укладені договори оренди землі на поточний рік, та інформувати відповідний контролюючий орган про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни.
   17. Прийняття участі в роботі комісій при розгляді та вирішенні земельних спорів.
   18. Здійснення інших повноважень у сфері земельних відносин відповідно до чинного законодавства України.

 

ІІІ. Сектор має право

  1. Залучати спеціалістів інших структурних підрозділів сільської ради та її виконавчого комітету, підприємств, установ і організацій, об’єднань громадян для розгляду питань, що належать до компетенції Сектору.
  2. Скликати в установленому порядку наради, організовувати семінари з питань, що належати до компетенції Сектору.
  3. За дорученням селищного голови здійснювати перевірки з питань ефективного використання земель громади, підприємствами, установами і організаціями.
  4. Виконувати інші дії, що не суперечать чинному законодавству України, необхідні для виконання завдань і функцій Сектору, визначених цим Положенням.
  5. Використовувати системи зв’язку і комунікацій, що існують у сільській раді.

 

IV.   Керівництво Сектору

4.1.  Сектор з питань земельних питань Новоборисівської сільської ради очолює завідувач, який призначається на посаду на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою чинним законодавством України і звільняється з посади розпорядженням селищного голови.

4.2.  Завідувач Сектору

   1. Здійснює керівництво Сектором і несе персональну відповідальність за виконання покладених на Сектор завдань.

4.2.2.  Розробляє посадові інструкції працівників Сектору, розподіляє їх обов’язки і ступінь відповідальності, очолює та контролює їх роботу.

4.2.3.  Планує порядок роботи Сектору і забезпечує виконання поточних планів роботи Сектору.

4.2.4 Забезпечує високу організованість, належну виробничу і трудову дисципліну працівників, удосконалення стилю, форм і методів роботи.

4.2.5. Забезпечує взаємодію з іншими структурними підрозділами в процесі виконання покладених на нього завдань.

 

V. Фінансування та умови оплати працівників Сектору

5.1. Фінансування Сектору проводиться за рахунок коштів сільського бюджету, передбачених на утримання апарату ради та її виконавчого комітету. Оплата праці працівників Сектору здійснюється згідно з чинним законодавством.

 

VI.   Заключні положення

6.1. Виконком сільської ради  створює умови для ефективної праці фахівців Сектору, підвищення їх кваліфікації, забезпечує їх окремими приміщеннями, обладнанням, телефонним зв’язком, оргтехнікою та необхідними матеріалами для виконання покладених на Сектор завдань.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь