Друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади на 2021-2027 роки

Дата: 25.03.2021 16:41

Сьогодні провели друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади на 2021-2027 роки.

Підбивали підсумки результатів соціально-економічного аналізу, звітували про опитування мешканців та підприємців громади. Разом з членами робочої групи та експертом з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Віктором Бондаруком визначали потенціал для розвитку громади та основних проблем, що стримують її розвиток. Обговорили стратегічне бачення Новоборисівської територіальної громади, сформулювали SWOT-матрицю. Традиційно зустріч пройшла продуктивно та результативно. Щира дяка нашому незмінному есперту Віктору Бондаруку за допомогу у розробці Стратегії!