ДО УВАГИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ, ЯКІ УТРИМУЮТЬ ВІД 5 КОРІВ МОЛОЧНОГО НАПРЯМУ ПРОДУКТИВНОСТІ! ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА.

Дата: 12.04.2021 14:46

Відповідно до пунктів 5 та 113 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 106 (зі змінами) фермерським господарствам та сімейним фермерським господарствам, у власності яких перебуває від п'яти корів молочного напряму продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих  відповідно до законодавства,  надається дотація  в розмірі 5000 гривень за одну голову, але не більше 250 тис. грн. на господарство.

Громадянам, які виявили бажання стати легальними виробниками сільськогосподарської продукції, забезпечено можливість відкриття родинного бізнесу шляхом створення фізичною особою - підприємцем сімейного фермерського господарства на підставі договору (декларації) про створення сімейного господарства.

Реєстрацію ФОП – голів сімейних фермерських господарств здійснюють державні реєстратори у Єдиному державному реєстрі.

Реєстрація  надасть можливість скористатися податковими пільгами та державними програмами підтримки, передбаченими для сільськогосподарських товаровиробників і, зокрема, для сімейних фермерських господарств.Фото без опису