ПОВІДОМЛЕННЯ!

Дата: 31.05.2021 14:29

ПОВІДОМЛЕННЯ

Комісією з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів встановлення пам’ятних знаків, уповноваженою рішенням виконавчого комітету  Новоборисівської сільської ради № 103 від 27.05.2021 року, на засіданні 31.05.2021 року було прийнято рішення про проведення громадського обговорення у формі громадських слухань, з метою прийняття  пропозицій  від представників громадськості Новоборисівської сільської ради щодо перейменування вулиць та провулків Новоборисівської сільської ради, названі на честь осіб, які відповідно до списку оприлюдненого Українським інститутом національної пам’яті та підпадають під Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Перейменуванню підлягають наступні вулиці Новоборисівської сільської ради: Гагаріна, Дзержинського, Комсомольська, Свердлова, Терешкової, Чапаєва, Щорса (с. Новоборисівка); Димитрова (с. Першотравневе); Гагаріна, Фрунзе (с. Полішпакове); Кірова (с. Добрий Лук); Чапаєва (с. Іванівка); Гагаріна (с. Три Криниці); Постишева, Чапаєва (с. Заможне); Леніна (с. Данилівка); Чубаря (с. Наливайкове).

Найменуванню підлягають вулиці «Без назви» в селах Дурбайли та Путилівка.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 30 червня 2021 року у письмовій чи усній формі, надсилаються поштою (67121, Одеська область, Великомихайлівський район, с. Новоборисівка, вул. Лермонтова, 3), електронною поштою (E-mail: novoborisivka2016@ukr.net) або за телефоном  (048 59) 2-41-90 із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи (фізичні особи), найменування та місцезнаходження (юридичні особи) .

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються