Громадські роботи

Дата: 11.06.2021 09:14

Великомихайлівською районною філією Одеського обласного центру зайнятості продовжуються співпраця з громадами задля забезпечення тимчасовою зайнятістю безробітних на громадських роботах. Адже в умовах сьогодення участь в таких роботах, насамперед, є важливою й корисною, бо дозволяє зберегти або відновити мотивацію до праці, забезпечує трудову адаптацію безробітних та є джерелом доходу у скрутний період. Крім того, ці роботи мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам певної територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку.

Активну участь з питань організації проведення громадських робіт здійснює об’єднана територіальна громада Великомихайлівської селищної ради ( голова – Людмила Чебан ). З початку року фахівцями районної філії направлено до ОТГ 13 безробітних на громадські роботи з впорядкування місць поховань, меморіалів захисників Вітчизни, благоустрою території селища, об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку.

Сподіваємося на подальшу співпрацю в цьому напрямку з усіма територіальними громадами.