Робоча зустріч

Дата: 15.06.2021 16:57

15 червня 2021 року Великомихайлівською районною філією Одеського обласного центру зайнятості вкотре була організована  та здійснена зустріч з головою Новоборисівської ОТГ.

Під час зустрічі директор Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніна Дикуненко та голова Новоборисівської ОТГ Інна Татарли обговорили питання подальшої співпраці служби зайнятості та громади, залучення широкого кола населення та роботодавців до отримання соціальних послуг. Мова йшла про можливості створення нових робочих місць, питання сприяння розвитку підприємницької діяльності на території громади, надання компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних на новостворені робочі місця, проведення громадських робіт та робіт тимчасового характеру.

Так, за сприянням служби зайнятості, з початку поточного року на території громади було працевлаштовано на заявлені вакансії 18 осіб.

Підводячи підсумки, учасники наголосили на важливості проведення таких зустрічей.