В Україні починає діяти пілотний проєкт «Агро Варта» щодо утилізації тари від ЗЗР

Дата: 07.07.2021 11:29

Проблема української екології в тому, що аграрії здебільшого викидають тару з-під засобів захисту рослин, а дехто наважується навіть виготовляти в ній фальсифікат. Це значно підвищує ризик забруднення довкілля та негативно відображається на здоров’ї людей. В усіх розвинутих країнах ця тара підлягає утилізації.

Про це повідомляє Європейська Бізнес Асоціація, яка і стала автором даного проєкту.

Націлені зусилля на те, щоб впровадити культуру відповідального поводження з використаною тарою з під ЗЗР.

Даний Проєкт отримав дозвіл Антимонопольного комітету України на узгоджені дії (Рішення №562-р від 28 серпня 2020 року).

В рамках Проєкту були відібрані компанії, що мають ліцензію Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України на поводження з небезпечними відходами, які відповідають екологічним та технічним вимогам щодо процесів переробки та утилізації тари з-під ЗЗР. Найближчим часом планується запуск електронної платформи, за допомогою якої буде можливим подача заявок на збір та переробку тари з-під ЗЗР в онлайн форматі.Фото без опису