Початок ремонтних робіт дорожнього покриття села Новоборисівка

Дата: 18.10.2021 11:47

Фото без описуЗакінчено ремонтні роботи дорожнього покриття по вулицях Шевченка та Чкалова  села Новоборисівка. Це перший крок до відновлення автомобільних доріг в селі. На сесії сільської ради депутатський корпус вирішив розпочати роботи  саме з вищеназваних вулиць, адже це – шлях до школи наших діток. Найближчим часом планується заасфальтувати вулицю Лермонтова та встановити обмежувальні знаки з метою збереження дорожнього покриття. Роботи виконувались на засадах співфінансування з обласним бюджетом. Всього на проєкти виділено 6,625 млн. грн., з них: 3,450 млн. грн. – кошти обласного бюджету, 3,175 млн. грн. – кошти місцевого  бюджету.

Висловлюємо щиру вдячність за сприяння у виділенні коштів Микиті Кузькевичу – депутату Одеської обласної ради.Фото без описуФото без опису