Позитивні зрушення в питанні вирішення ремонту доріг

Дата: 19.10.2021 11:05

Позитивні зрушення в питанні вирішення ремонту доріг

Проблема критичного стану автомобільних доріг  нашої громади є актуальною вже багато років. Дорога Т 16-15, яка сполучає село Новоборисівку з  автомагістраллю М 05 (Е 95) Київ-Одеса та  автошляхом  Р-33, знаходиться в майже непроїзному стані. В цьому році рішенням сесії Новоборисівської сільської ради було виділено кошти на корегування проєктно-кошторисної документації (345 тис. грн.), розробленої у 2018 році Великомихайлівською районною державною адміністрацією. Наразі проходить тендерна процедура визначення підрядної організації – виконавця будівельних робіт. На даний час на території Великомихайлівської філії дорожньо-експлуатаційної дільниці встановлено цементно-бетонний завод, де буде виготовлятись матеріал для проведення ремонту доріг і уже розпочато роботи на першій ділянці від 0 до 14 км.

Ми сподіваємось, що все складеться добре і автомобільний шлях Т 16-15 «Великоплоске-Новопетрівка-Цебрикове-Знаменка-Березівка» буде капітально відремонтовано.