До відома сільгосптоваровиробників, що займаються вирощуванням гречки!

Дата: 21.10.2021 09:19

До відома сільгосптоваровиробників, що займаються вирощуванням гречки!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 886 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь» обласною комісією приймаються документи для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на 1 га посіву гречки. Комісія працює за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, адмінбудинок обласної ради №2, 14-й поверх, кімн. 1417.

Документи приймаються в робочі дні з 9:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00, до 15 листопада поточного року.

Наказ Мінагрополітики, яким затверджені форми заявок на отримання дотації, а також форми актів висіву насіння та збирання врожаю додається.

Також, відповідно до абзацу другого пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, до переліку документів необхідно додати відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Додаток для завантаження за посиланням: https://rozdilna-rda.odessa.gov.ua/.../do-vdoma.../