Щеплення — суперсила від хвороб

Дата: 05.11.2021 12:57

Щеплення — суперсила від хвороб

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки та спільно з міжнародними партнерами – UNICEF та USAID – реалізовує загальнонаціональну інформаційну кампанію «Щеплення — суперсила від хвороб» із популяризації рутинної вакцинації дітей та дорослих. У межах цієї кампанії розроблені два інформаційні ролики із закликом до батьків: 1) вакцинувати дітей відповідно до національного календаря профілактичних щеплень і захистити їх від 10 небезпечних інфекційних хвороб, а також 2) пам'ятати про власну ревакцинацію і вчасно її робити.

Ролики можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1jgOUtWrcPpHm9r9btcxMEy528SFmEet8