Протокол № 1 засідання робочої групи зі стратегічного планування у Новоборисівській громаді

Дата: 29.11.2021 08:56

засідання робочої групи зі стратегічного планування у Новоборисівській громаді

23 грудня 2020 року                                                                                                14.00

Головуюча:    І. О. Татарли – голова Новоборисівської сільської ради.

Присутні:

С. С. Слюсенко – заступник голови сільської  ради з питань виконавчих органів

Д. К. Цимбалар – секретар сільської ради

Т. Ю. Шепелюк – керуючий справами (секретар) виконкому сільської ради

А. О. Чоботаренкостароста Першотравневого старостинського округу

М. П. Шпаковський – староста Полішпаківського старостинського округу

І. М. Шпитко – староста Мигаївського старостинського округу

Л. М. Швидка – голова спілки ветеранів

О. Ю. Коммунішина – спеціаліст–інспектор ВОС- паспортист

А. В. Лизак – землевпорядник

Т. І. Єроменко – головний бухгалтер

С. І. Усатов – директор комунального підприємства «Мрія В-Кут»

В. Ю. Усатов – головний бухгалтер комунального підприємства «Мрія В-Кут»

В. Г. Порошенко – головний бухгалтер

Ю. О. Дацьо – президент школи

А. А. Чернега – педагог-організатор школи

Т. С. Вербовщук Т. С. – головний бухгалтер

Т. Ф. Гончаренко – директор будинку культури

І. І. Кір'яков   – директор ТОВ «Нива»

В. І. Таранюк – директор школи

Т. М. Ковба – директор школи

В. П. Юр'єва – директор ДНЗ «Сонечко»

М. Ф. Унгуряну – приватний підприємець, депутат місцевої ради

А. В. Білоусов – начальник станції В-Кут

О. М. Ковтун – директор школи

В. І. Бондарук – експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою»

Порядок денний

1. Ключові принципи  стратегічного планування Новоборисівської ТГ та сприяння діяльності Робочої групи зі стратегічного планування розвитку громади.

Доповідач: Татарли І. О.  – голова сільської ради

2.  Методологія стратегічного планування місцевого розвитку: сталість, основні етапи, залучення громадськості.

3. Склад стратегічного плану розвитку Новоборисівської громади: зміст основних розділів, порядок заповнення.

4.  Збір даних за системою показників, які характеризують стан розвитку територіальної громади: джерела отримання інформації, часові аспекти.

5.  Анкетне та/або інтерактивне опитування мешканців територіальної громади та підприємців. Приклади анкет та їх аналізу.

6. Результати аналізу розвитку територіальної громади: визначення потенціалу для розвитку громади та основних проблем, що стримують її розвиток.

7. Погодження плану діяльності Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади.

Доповідач: Татарли І. О.  – голова сільської ради

СЛУХАЛИ:

Доповідач: Татарли І. О. – голова сільської ради.

Голова сільської ради Татарли Інна  звернула увагу присутніх, що виникла необхідність розробити стратегічний план розвитку Новоборисівської ТГ. З метою належної організації діяльності з розробки Стратегії розвитку Новоборисівської ТГ створено відповідну робочу групу, склад якої, затверджено розпорядженням голови сільської ради від 09 грудня 2020 року № 219.

2. Огляд процесу стратегічного планування  Новоборисівської ТГ.

Віктор Бондарук звернув увагу присутніх на те, що процес стратегічного планування Новоборисівської ТГ складатиметься з основних етапів: І  етап - опитування підприємців, молоді та мешканців громади та збір даних для проведення аналізу соціально-економічного розвитку; ІІ етап – аналіз соціально-економічного розвитку; ІІІ  етап – визначення основних напрямків розвитку та розробка заходів щодо їх реалізації, визначення фінансових можливостей; ІV  етап – формування Стратегічного плану розвитку ТГ та винесення його на обговорення громадськості ; V  етап – затвердження Стратегічного плану розвитку ТГ та його реалізація.

3. Розгляд документів для створення соціально-економічного аналізу Новоборисівської ОТГ.

Віктор Бондарук ознайомив членів робочої групи з документами, які необхідні для створення соціально-економічного аналізу Новоборисівської ТГ.

4. Опитування підприємців, молоді  та мешканців громади. Огляд питань, пов’язаних з організацією процесу опитування.

Віктор Бондарук  звернув увагу присутніх на те, що проведення опитування підприємців, молоді  та мешканців громади є важливим. Так як під час опитування можливо з’ясувати проблеми та потреби, які на думку мешканців громади необхідно вирішити першочергово  розвитку громади та створення їх добробуту.

5. Подальші кроки – погодження плану діяльності Робочої групи з розробки Стратегії розвитку.

Доповідач: Бондарук В. І. – експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

За результатами розгляду питань порядку денного робоча група ВИРІШИЛА:

- розробити Стратегічний план розвитку Новоборисівської ТГ терміном на 7 років;

- погодити План діяльності Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади (додається).

- розпочати заходи щодо виконання першого етапу стратегічного планування, а саме: провести опитування підприємців, молоді  та жителів громади шляхом анкетування та збір вихідних даних з метою проведення соціально-економічного аналізу.

Голова сільської ради                                                                                  І. О. Татарли

Протокол вела:

Шепелюк Т. Ю.