Протокол № 2 засідання робочої групи зі стратегічного планування у Новоборисівській територіальній  громаді

Дата: 29.11.2021 09:41

Протокол № 2

25 березня 2021 року                                                                                          13.00

Головуюча: І. О. Татарли – сільський  голова Новоборисівської територіальної громади  Роздільнянського району  Одеської області.

Присутні:

Д. К. Цимбалар – секретар сільської ради

Т. Ю. Шепелюк – керуючий справами (секретар) виконкому сільської ради

А. О. Чоботаренкостароста Першотравневого старостинського округу

М. П. Шпаковський – староста Полішпаківського старостинського округу

І. М. Шпитко – староста Мигаївського старостинського округу

О. Ю. Коммунішина – спеціаліст–інспектор ВОС- паспортист

А. В. Лизак – землевпорядник

Т. І. Єроменко – головний бухгалтер

С. Ю. Молошников – директор комунального підприємства «Мрія В-Кут»

В. Ю. Усатов – головний бухгалтер комунального підприємства «Мрія В-Кут»

В. Г. Порошенко – головний бухгалтер

Т. С. Вербовщук Т. С. – головний спеціаліст

І. І. Кір'яков   – директор ТОВ «Нива»

В. І. Таранюк – директор школи

В. П. Юр'єва – директор ДНЗ «Сонечко»

М. Ф. Унгуряну – приватний підприємець, депутат місцевої ради

А. В. Білоусов – начальник станції В-Кут

О. М. Ковтун – директор школи

В. І. Бондарук – експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

1. Короткий огляд процесу стратегічного планування Новоборисівської  ТГ.

Доповідач: Бондарук В. І. – експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

2.  Соціально-економічний аналіз Новоборисівської  територіальної громади.

Доповідач: Шепелюк Т. Ю. – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Новоборисівської сільської ради.

3. Звіт про опитування підприємців та мешканців громади.

4.  Визначення стратегічного бачення громади.

5.  Визначення потенціалу для розвитку громади та основних проблем, що стримують розвиток громади. Заповнення SWOT – матриці.

6. Подальші кроки зі стратегічного планування.

Доповідач: І. О. Татарли – голова Новоборисівської сільської ради.

СЛУХАЛИ:

1. Короткий огляд процесу стратегічного планування Нижньосірогозької ТГ.

Доповідав: Бондарук В. І. – експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

2. Соціально-економічний аналіз Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

Доповідала: Шепелюк Т. Ю. – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Новоборисівської сільської ради.

3. Звіт про опитування підприємців та мешканців громади.

4. Визначення стратегічного бачення громади.

Виступила: Татарли І. О. – сільський  голова Новоборисівської сільської  ради,

яка  відзначила, що на даний час актуальним для нашої громади є впровадження кооперативного руху, одним із завдань якого є створення  в сільській місцевості сільськогосподарських кооперативів, розвиток садівництва.

Також члени робочої групи запропонували включити до проєкту стратегічного бачення інформацію щодо створення сучасного дозвільного центру, безпекового центру. Приділити увагу системі поводження з твердими побутовими відходами, а саме сортування сміття.

5. Визначення потенціалу для розвитку громади та основних проблем, що стримують розвиток громади. Заповнення SWOT – матриці.

В обговоренні взяли участь члени робочої групи, які запропонували свої пропозиції.

6. Подальші кроки зі стратегічного планування.

Доповідала: Татарли І. О. – сільський  голова Новоборисівської сільської  ради.

За результатами розгляду питань порядку денного робоча група ВИРІШИЛА:

1. Соціально-економічний аналіз та звіт про опитування підприємців та мешканців громади взяти до уваги під час подальшої розробки Стратегії.
  2. Погодити проєкт:

2.1. Стратегічного бачення Новоборисівської сільської територіальної громади (додається).

2.2. SWOT – матрицю Новоборисівської сільської територіальної громади (додається).

3. Продовжити  розробку наступних елементів Стратегії, а саме: аналіз взаємозв’язків факторів SWOT, основні аналітичні висновки та проект структури стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії.

Сільський  голова                                                                           Інна ТАТАРЛИ

Протокол вела:

Шепелюк Т. Ю.