Протокол № 3 засідання робочої групи зі стратегічного планування у Новоборисівській територіальній  громаді

Дата: 29.11.2021 09:46

Протокол № 3

02 липня 2021 року                                                                                             09.00

Головуюча: І. О. Татарли – сільський  голова Новоборисівської територіальної громади  Роздільнянського району  Одеської області.

Присутні:

Д. К. Цимбалар – секретар Новоборисівської сільської ради;

Т. Ю. Шепелюк – керуюча справами (секретар) виконкому Новоборисівської  сільської ради;

М. П. Шпаковський – староста Полішпаківського старостинського округу;

І. М. Шпитко – староста Мигаївського старостинського округу;

А. В. Лизак – землевпорядник Новоборисівської сільської ради;

Т. І. Єроменко – головний бухгалтер Новоборисівської сільської ради;

С. Ю. Молошников – директор комунального підприємства «Мрія В-Кут»

В. Г. Порошенко – начальник фінансового відділу Новоборисівської сільської ради;

Т. С. Вербовщук Т. С. – головний спеціаліст фінансового відділу Новоборисівської сільської ради;

Т. М. Ковба – директор Першотравневої школи;

В. І. Таранюк – директор Новобрисівської школи;

В. П. Юр'єва – директор ДНЗ «Сонечко» села Новоборисівка;

А. С. Шпаковська – директор Полішпаківської школи;

А. В. Білоусов – начальник станції В-Кут;

А. А. Чернега – завуч з виховної роботи Новоборисівської школи;

Л. М. Швидка – голова спілки ветеранів;

В. І. Бондарук – експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

Порядок денний

1. Актуальний стан розробки Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади.

Доповідач: І. О. Татарли – голова Новоборисівської сільської ради.

1.  Презентація попередніх напрацювань (стратегічне бачення, SWOT – аналіз, порівняльні переваги, виклики та ризики).

Доповідач: Шепелюк Т. Ю. – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Новоборисівської сільської ради.

3.  Визначення стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади.

Доповідач: Бондарук В. І. – експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

4. Подальші кроки – підготовка переліку заходів та проектів розвитку громади, які відповідають завданням Стратегії.

СЛУХАЛИ:

Доповідала: Татарли І. О. – голова Новоборисівської територіальної громади.

2. Презентація попередніх напрацювань (стратегічне бачення, SWOT – аналіз, порівняльні переваги, виклики та ризики).

Доповідала: Шепелюк Т. Ю. – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Новоборисівської сільської ради.

3. Визначення стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади.

Доповідав: Бондарук В. І. – експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

Виступила: Татарли І. О. – сільський  голова Новоборисівської сільської  ради, яка відзначила, що розвиток кооперативного руху на території громади не буде мати відгуку – пасивність мешканців не дасть змоги створити кооперативи.

Члени робочої групи запропонували включити до проєкту операційних цілей завдання щодо створення діалогу з місцевими підприємцями.

В обговоренні взяли участь члени робочої групи, які запропонували свої пропозиції.

За результатами розгляду питань порядку денного робоча група ВИРІШИЛА:

1. Попередні напрацювання робочої групи (стратегічне бачення, SWOT-матриця) взяти до уваги під час подальшої розробки Стратегії.
  2. Погодити проєкт:

2.1. SWOT-аналізу, порівняльних переваг, викликів та ризиків Новоборисівської територіальної громади (додається).

2.2. Матрицю стратегічних, операційних цілей та завдань стратегії Новоборисівської територіальної громади (додається).

3. Продовжити  розробку наступних елементів Стратегії, а саме: підготовка переліку заходів та проєктів розвитку громади, які відповідають завданням Стратегії.

Сільський  голова                                                                           Інна ТАТАРЛИ

Протокол вела:

Шепелюк Т. Ю.