Протокол № 4 засідання робочої групи зі стратегічного планування у Новоборисівській територіальній  громаді

Дата: 29.11.2021 09:46

Протокол № 4

07 жовтня 2021 року                                                                                           14.00

Головуюча: І. О. Татарли – сільський  голова Новоборисівської територіальної громади  Роздільнянського району  Одеської області.

Присутні:

Д. К. Цимбалар – секретар Новоборисівської сільської ради;

Т. Ю. Шепелюк – керуюча справами (секретар) виконкому Новоборисівської  сільської ради;

М. П. Шпаковський – староста Полішпаківського старостинського округу;

І. М. Шпитко – староста Мигаївського старостинського округу;

А. В. Лизак – землевпорядник Новоборисівської сільської ради;

Т. І. Єроменко – головний бухгалтер Новоборисівської сільської ради;

В. Г. Порошенко – начальник фінансового відділу Новоборисівської сільської ради;

Т. С. Вербовщук Т. С. – головний спеціаліст фінансового відділу Новоборисівської сільської ради;

Т. М. Ковба – директор ЗЗСО села Першотравневе;

В. І. Таранюк – директор ЗЗСО села Новоборисівка;

В. П. Юр'єва – директор ДНЗ «Теремок» села Новоборисівка;

А. С. Шпаковська – директор ЗЗСО села Полішпакове;

А. В. Білоусов – начальник станції В-Кут;

І. З. Сігідова – головний спеціаліст Новоборисівської сільської ради;

А. А. Чернега – завуч з виховної роботи ЗЗСО села Новоборисівка;

Ю. О. Дацьо – президент ЗЗСО села Новоборисівка;

О. Ю. Коммунішина – головний спеціаліст з обліку населення Новоборисівської сільської ради;

Л. М. Швидка – голова спілки ветеранів;

В. І. Бондарук – експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

Порядок денний

1. Актуальний стан розробки Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади.

Доповідач: І. О. Татарли – голова Новоборисівської сільської ради.

1.  Презентація попередніх напрацювань (стратегічне бачення, стратегічні та операційні цілі, завдання).

Доповідач: Бондарук В. І. – експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

1. Відбір/корегування технічних завдань на проєкти розвитку для Плану реалізації Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади.

Доповідач: Шепелюк Т. Ю. – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Новоборисівської сільської ради.

4. Підготовка системи моніторингу  Стратегії.

1.  Презентація проєкту Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади на період до 2027 року.

СЛУХАЛИ:

Доповідала: Татарли І. О. – голова Новоборисівської територіальної громади.

2. Презентація попередніх напрацювань (стратегічне бачення, стратегічне бачення, стратегічні та операційні цілі, завдання).

Доповідав: Бондарук В. І. – експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

3. Відбір/корегування технічних завдань на проєкти розвитку для Плану реалізації Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади.

Доповідала: Шепелюк Т. Ю. – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Новоборисівської сільської ради.

Обговорили: 51 технічне завдання на Проєкти розвитку для Плану реалізації Стратегії.

Члени робочої групи запропонували особливу увагу приділити документам з підготовки інвестиційної нерухомості. А також зазначили,  що підготовлений перелік технічних завдань Стратегії є достатньо ґрунтовним та всеохоплюючим.

4. Підготовка системи моніторингу  Стратегії.

Доповідав: Бондарук В. І. – експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою», який наголосив, що головний сенс моніторингу полягає у виконанні двох взаємопов’язаних функцій – спостереження та попередження. Обговорили індикатори впливу та результату Стратегічних цілей.

1.  Презентація проєкту Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади на 2022-2027 роки.

За результатами розгляду питань порядку денного робоча група ВИРІШИЛА:

1. Погодити перелік проєктів для Плану Реалізації Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади на період 2022-2024 роки.
  2. Погодити систему моніторингу  Стратегії  розвитку Новоборисівської територіальної громади.
  3. Погодити проєкт Стратегії розвитку Новоборисівської територіальної громади на 2022-2027 роки та План реалізації.

Сільський  голова                                                                           Інна ТАТАРЛИ

Протокол вела:

Шепелюк Т. Ю.