ВСТИГНІТЬ ОТРИМАТИ СВОЮ ДРУГУ ДОЗУ ДО СВЯТ!

Дата: 03.12.2021 09:49

Не забудьте отримати свою 2-гу дозу захисту від COVID-19! Адже повний курс імунізації вакцинами, які доступні в Україні, передбачає отримання двох доз. Введення лише однієї дози вакцини не дає повноцінного захисту від тяжкого перебігу COVID-19, госпіталізації чи смерті.

Тож перед святами встигніть отримати 2-гу дозу вакцини. Це можна зробити у будь-якому пункті/центрі вакцинації, незалежно від того, де ви отримували 1-шу дозу.

Мінімально можливі інтервали для вакцин: Comirnaty/Pfizer-BioNTech – 21 день, Moderna, AstraZeneca – 28 днів, CoronaVac/Sinovac Biotech – 14 днів.

Перегляньте адреси та контакти найближчого центру/пункту вакцинації та отримайте свою 2-гу дозу https://vaccination.covid19.gov.ua/list