Дата: 27.01.2022 15:09

ОГОЛОШЕННЯ

Новоборисівська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу сім’ї, молоді та соціального захисту населення.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; освіта вища, базова вища, вільне володіння українською мовою; володіння основними навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами, знання правил діловодства; знання діючого законодавства України професійного спрямування.

Перелік документів, що необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; заповнену особову картку (форма П-2), автобіографія; копія паспорта громадянина України; копія військового квитка (за наявності); копія документа про освіту (з додатком, що є його невід'ємною частиною) не нижче освітнього ступеня (бакалавра); копія трудової книжки; 2 фотокартки розміром 4х6 см, довідка з лікарні про стан здоров’я; документ, про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови, відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи,  що підтверджуватимуть професійні та моральні  якості.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції подають електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», як кандидата на посаду в органах місцевого самоврядування, сьома категорія посад.

Документи щодо участі  у конкурсі подаються особисто протягом 14 календарних днів з дня опублікування оголошення до 10  лютого  2022 року включно  за адресою: Новоборисівська сільська рада, село Новоборисівка, вулиця Лермонтова, 3,  Роздільнянського району, Одеської області. Телефон для довідок: 2-41-90