Шановні добродії!

Дата: 01.02.2022 16:37

Шановні добродії!

Звертаємось до Вас з проханням, розглянути можливість надати благодійну допомогу для придбання терміново-необхідних засобів гігієни хворим дітям та дітям-сиротам з інвалідністю, що мають опікунів. Під опікою нашої благодійної організації, майже три тисячі важкохворих дітей, які постійно потребують матеріальної допомоги та підтримки. Значна кількість дітей - сироти, напівсироти, хворі діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, з всієї Україні.

Вартість одного великого набору гігієни зі знижками, складає = 958 грн. У набір входить:

Підгузки, одноразові пелюшки, вологі серветки, хустинки паперові, туалетний папір, рідке мило, зубна паста, зубна щітка, ватні диски та ватні палички.

РЕКВІЗИТИ

БО "БФ "ЄДНАННЯ СПІЛЬНОТИ" П/р: UA703052990000026006005002679

в АТ КБ "Приватбанк", Код ЄДРПОУ 39056806

Призначення платежу: Добровільна пожертва

Нині, терміново потребуючих 267 дітей.