Довідка про несудимість – одна з нових послуг у застосунку «Дія»

Дата: 09.02.2022 14:07

Довідка про несудимість – одна з нових послуг у застосунку «Дія»

8 лютого, на четвертому Diia Summit, були представлені нові держпослуги та цифрові документи. Можливість згенерувати довідку про несудимість у застосунку «Дія» представив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

За словами очільника МВС, щороку українці замовляють понад 500 тисяч довідок про несудимість.

«Це одна з найбільш доступних і одна з найбільш проблемних послуг, яка надається сервісами МВС. Нагадаю, ця довідка потрібна для оформлення на роботу, отримання візи для виїзду за кордон, участі в тендері, усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства, вступу до територіальної оборони», – зазначив Денис Монастирський.

Відтепер довідку про несудимість можна оформити за кілька кліків у застосунку «Дія», що на думку міністра внутрішніх справ є великим кроком уперед.